Data publikacji:
2021-10-26
Strona główna > Artykuł
"Trzeba mieć pasję" – reportaż Magdy Skawińskiej o nauczycielach, którzy grają w zespole
Studio Reportażu i Dokumentu
"Trzeba mieć pasję" to reportaż o nauczycielach, którzy grają w zespole. Pokazują, że oprócz pracy zawodowej mają pasję. Nie ma frustracji związanej z upadającym prestiżem zawodu nauczyciela czy nie najwyższymi zarobkami. Jest za to chęć do uczenia i kontaktu z młodymi ludźmi po to, żeby być kimś w rodzaju przewodnika.

