Strona główna > Artykuł

"Trzeba mieć pasję" – reportaż Magdy Skawińskiej o nauczycielach, którzy grają w zespole

Studio Reportażu i Dokumentu

"Trzeba mieć pasję" to reportaż o nauczycielach, którzy grają w zespole. Pokazują, że oprócz pracy zawodowej mają pasję. Nie ma frustracji związanej z upadającym prestiżem zawodu nauczyciela czy nie najwyższymi zarobkami. Jest za to chęć do uczenia i kontaktu z młodymi ludźmi po to, żeby być kimś w rodzaju przewodnika.

"Trzeba mieć pasję" - reportaż Magdy Skawińskiej (Jedynka)