Strona główna > Artykuł

"Świat ojców" - reportaż Antoniego Rokickiego

Studio Reportażu i Dokumentu

- Chcę stać się lepszym ojcem. Nie jestem wystarczająco dobry... - mówi Wojciech, ojciec Liliany i Nikodema, jeden z uczestników XIII Międzynarodowego Forum Tato.Net. Kilkuset ojców wzięło udział w całodniowych warsztatach w Łochowie w połowie listopada.

Tegoroczne, trzynaste Międzynarodowe Forum Tato. Net, odbyło się 13 listopada w Łochowie. fot. Antoni Rokicki

"Świat ojców" - reportaż Antoniego Rokickiego

Rozmawiali o problemach, z jakimi mierzą się współcześni ojcowie oraz ich rodziny. Jednym z gości forum był Joszko Broda - muzyk, ojciec jedenaściorga dzieci. - Z każdego wystąpienia można usłyszeć wiele ciekawych spraw, które mogą nam pomóc w codzienności, w życiu. Doświadczenie innych ludzi jest bezcenne... - przyznaje.

W reportażu występują:
dr Dariusz Cupiał – założyciel inicjatywy Tato.Net; Michał – ojciec Tadeusza; Marcin Ficek – ojciec Izy i Ewy; Joszko Broda – ojciec Marii, Antoniny, Jana, Macieja, Tomasza, Mikołaja, Jeremiego, Iwa, Rocha, Józefa, Piotra; Marcin Kręcicki – ojciec Wiktorii, Weroniki, Bartłomieja; Wojciech – ojciec Liliany i Nikodema.

W audycji wykorzystano również nagrania archiwalne. 

***

Reportaż "Świat ojców" autorstwa Antoniego Rokickiego został wyemitowany w środę (1.12) o godz. 18.45 na antenie Programu 3.