Strona główna > Artykuł

Urszula Żółtowska-Tomaszewska nominowana do Nagrody BohaterONy 2023

Studio Reportażu i Dokumentu

Urszula Żółtowska-Tomaszewska ze Studia Reportażu i Dokumentu PR została nominowana do Nagrody BohaterONy 2023 w kategorii "dziennikarz". Udział w wyborze laureatów mają również internauci. Do 9 października można zagłosować na swoich faworytów.   

Urszula Żółtowska-Tomaszewskafot. archiwum prywatne

  • Urszula Żółtowska-Tomaszewska ze Studia Reportażu i Dokumentu została nominowana do Konkursu BohaterONy 2023 w kategorii "dziennikarz".
  • Na podstawie głosów członków Kapituły w każdej kategorii zostanie przyznany Złoty, Srebrny i Brązowy BohaterON.
  • Udział w wyborze laureatów mają również internauci. Do 9 października można zagłosować na swoich faworytów do wyróżnienia za pośrednictwem strony: https://bohateron.pl/bohaterony-2023/zaglosuj/

Nagroda BohaterONy im. Powstańców Warszawskich ma na celu wyróżnienie osób i instytucji, których działania w szczególny sposób promowały wiedzę o historii Polski XX wieku (lata 1918-1989) oraz edukację historyczno-patriotyczną, a także od tego roku współczesny wyraz patriotyzmu i wcielania w życie wartości jakimi kierowali się Powstańcy Warszawscy.

Laureaci Nagrody zostaną wyłonieni w siedmiu kategoriach: firma, instytucja, nauczyciel, osoba publiczna, dziennikarz, organizacja non profit i pasjonat; w każdej z nich  trzy wyróżnienia – brązowy, srebrny i złoty BohaterON – przyznali członkowie Kapituły Nagrody; a jedno – Złoty BohaterON Publiczności –internauci w głosowaniu za pośrednictwem strony internetowej. 

Laureatów poznamy podczas uroczystej gali, która odbędzie się w październiku w Warszawie. Nagrodzeni otrzymają statuetki, a wszyscy nominowani – pamiątkowe dyplomy.


źródło: Bohateron.pl